Güncel Kredi Haberleri

2019 yılı şubat ayı ihtiyaç kredisi faiz oranları

2019 yılı güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları tüm bankalar tarafından güncellendi

2019 yılı şubat ayında birçok bankanın güncellenmiş olmasıyla birçok insan daha şimdiden başvuru yaptı. Birçok insan genel ihtiyaçlar için herhangi bir bankadan başvuru yapmaktadır. Yapılan araştırmalarda Türkiye genelinde aktif olarak kullanıcılarına ihtiyaç kredi imkanı sağlayan birçok banka bulunmaktadır. Bu bankalar ve vermiş olduğu ihtiyaç kredi imkanları şu şekildedir;

İNG Bank

Türkiye’de birçok insanın genel ihtiyaçlardan dolayı ihtiyaç kredisi çekmektedir. İNG Bank birçok insanın bu ihtiyacını karşılarken ayrıca geri ödeme yapılırken insanların zorlamaması için birçok kampanya imkanı sağlamak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Yapılan araştırmalar sonucu insanlara sağlamış olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranı tam tamına %1,94 gibi bir faiz oranı müşterilerine bağlamamaktadır.

QNB Bankası

Türkiye’de adını yeni yeni tanıtan bu banka daha yeni yeni müşteri kazanmaya başlamış olup, ihtiyaç kredisi konusunda birçok rakibini geride bırakmaktadır. Müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi kampanlarında vermiş olduğu faiz oranı %1,99 olarak bilinmektedir.

AK Bank

Türkiye’de birçok kullanıcısına sahip olan bu banka kullanıcılarına sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi dahilinde müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi tam olarak %2,38 olarak yapmış olduğu şubat kampanyasıyla kullanıcılarına duyurmuştur.

İŞ Bankası

Türkiye’de birçok varlıklı şirketlerin çalışmış olduğu banka olarak bilinen İş bankası kullanıcılarına sağlamış olduğu kampanyalar genelinde müşterilerine sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranı %2,40 olarak belirlemiştir.

Birçok bankaya göre ihtiyaç kredisi faiz oranlarında en uygun faiz miktarını Türk halkına sunan bu bankalar, 2019 yılı güncel faiz oranlarına göre birçok insana aktif olarak hizmet imkanı sağladığı görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir