Siyaset

Cumhurbaşkanı müjdeyi verdi. 30 yıllık beklentiye son

Cumhurbaşkanı halka açık yapılan toplantıda açıkladı 30 yıllık beklenti son buluyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Ataşehir’de halka açık yapılan bir mitingde uzun süredir beklenen bir projenin sonuca vardığını açıkladı. Cumhur başkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasının başında halka duyurmuş olduğu, Yenisahra, Barbaros 5000’lik ve 1000’lik ölçeklik imar planlarını çıkardık sözleriyle birçok insanın ilgisini toplamayı başardı. Cumhur başkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklama şu şekildedir;

Bölgemizde yaşanan hadiseler, ekonomimize yönelik artan saldırılar, 31 Mart seçimlerini sıradan bir mahalli idareler seçimi olmaktan çıkarmıştır. Bu seçimler sadece belediye değil aynı zamanda beka seçimleridir. Bu seçimler Cumhuriyetimizin 100. yılına nasıl gireceğimizin oylanacağı seçimlerdir. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak 31 Mart’a bu şekilde bakıyor, bu anlayışla hazırlanıyoruz.

Cumhur ittifakında Ataşehir’den 44 oy almayı başardı. En son haziran ayında oldukça görkemli bir miting yapılmasının ardından tekrar bir araya geldi. AK Partiye ve Cumhur başkanı Erdoğan’a duyulan bu ilgi ve sevginin kaynağı, Erdoğan’ın Ataşehir’e vermiş olduğu değerden kaynaklandığı bilinmektedir.

Mert Kalıntaş

Mert Kalıntaş, 24 yaşında bir haber yazarı ve içerik editörü. Finansbu.com'un kadrolu haber yazarıyım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir