Yaşam

Pınar Şems Kimdir?

Pınar şems moda tasarımı bölümünü okumuştur ve İzmirlidir. Annesiyle birlikte işletmekte olan tesettür üzerine kurulu bir butiği vardır. Tesettürde artık bir marka haline gelen Pınar Şems internette online satış olarak üretimlerini tesettürlü bayanlara sunmaktadır. Özel günlerde özel davetlerde hayalinizdeki bir elbiseyi Pınar Hanımın kaleminden tasarlanmış bir elbiseyle taçlandırabilirsiniz. Aynı zamanda kendinize özel bir kıyafetinizin olmasını istiyorsanız Pınar hanım bu isteğinizi de yerine getirmektedir.

Sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanan Pınar Şems’i aynı zamanda bir çok moda dergisi de takip etmektedir. Abiye, elbise, etek ve gömlek tasarımları ile internet sitesinde online satış için bayanları beklemektedir.

İzmirli Pınar Şems moda tasarımı bölümünü bitirdikten sonra bir kombin yarışmasına katılır. Katıldığı yarışmada Moda dergisi aboneleri Pınar Hanımın kombinlerini çok beğenmekte ve onları internette paylaşmaktadır. Hal boyle olunca Pınar Şems hiç beklemediği bir şekilde çok fazla sipariş almaya başlıyor. Siparişler çoğalınca ilk başta küçük bir terzi ile siparişleri yerlerine ulaştırmaya çalışılmıştır. Zaman geçtikçe çok beğeni almaya, ismi cok yerde duyulmaya başlayan Pınar Şems siparişleri yetiştirmekte zorlanıyor ve fason üretime geçmeye başlıyor.

Günümüzde Pınar Şems moda zevkinin yanı sıra seçtiği renklerde tesettürlü bayanların ilgisini çekmeye ve bu sayede Tesettür de bir moda markası haline gelmiştir. Tüm Türkiye’ye tesettürlü giyim konusunda adından söz ettirmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir