Köşe YazılarıSiyaset

Recep Tayyip Erdoğan: Bahçeli ile yarın görüşeceğim

Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Bahçeli ile yarın görüşeceğini söyledi

AKP grup toplantısının ardından Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, gazetecilerin sorularına cevap verdi.

TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığının resmi olarak yürürlüğe girmesinin ardından istifa etme kararı ile ilgili soruya Recep Tayyip Erdoğan şu cevabı verdi; bu konuda olan yol haritasını TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ın ifade ettiğini söyledi. Recep Tayyip Erdoğan, şu anda içinde bulunmak üzere olduğumuz süreç içinde kendisinin ve partisinin ne yapması gerekiyorsa yapılacağını dile getirdi.

Cumhur ittifakından olan Sayın Devlet Bahçelinin’de belirttiği gibi, müşterek olarak atmamız gereken adımları da atacağımızdan şüpheniz olmasın ifadelerini kullandı. Erdoğan’a TBMM meclis başkanının ismi netleştirildi mi sorusu gelince ise şu anda bunu paylaşmayı doğru bulmuyorum ifadesini kullandı.

Gazetecilerin sorularına cevap vermeye devam eden Erdoğan, 19 şubat öncesinde Bahçeli ile ilgili bir görüşmeniz var mı sorusuna ise, büyük ihtimalle yarın bir görüşmemiz olacak dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir