Yaşam

Yatırım Yoluyla Türk Vatandaşlığı

Türk vatandaşı olmak yabancılar için birçok avantaj barındırıyor. T.C. pasaportuna sahip yabancılar vize muafiyeti sayesinde veya kolay vize alarak dünyanın dört bir köşesine rahatlıkla seyahat edebiliyor. Vize kolaylığı dışında Türk vatandaşlığı sizin ve aileniz için ideal yaşam koşulları, kaliteli eğitim ve sağlık olanakları da sunuyor. Yabancı yatırımcı programı sayesinde vatandaşlık kazanmak için düzenlemelerde belirtilen asgari tutarda gayrimenkul yatırımını yapmanız gerekiyor.

Yatırım yoluyla Türk vatandaşlığı avantajları

Yatırım yoluyla Türk vatandaşlığı kazanmak için Türkiye sınırları içerisinde en az 250.000 Amerikan doları değerinde gayrimenkul edinmeli ya da 500.000 Amerikan doları sermaye ile bir şirket satın almalı / kurmalısınız. Devlet yatırım araçlarına veya devlet bankalarına üç yıl çekmemek koşulu ile 500.000 Amerikan doları yatırım yapmak da, yatırım yoluyla Türk vatandaşlığı kazanmak için tercih edilen yollardan biri oluyor.

En Kârlı Konut Projeleri

Türkiye’nin ilk uluslararası yatırım platformu olan ve yabancılara konut satışı yapan Realty Turkey, yatırım yoluyla vatandaşlık kazanılması için yabancı yatırımcılara sayısız alternatif sunuyor. Yatırım yoluyla T.C. vatandaşlığının kazanılması için toplam değeri 250.000 Amerikan doları olan birden fazla gayrimenkul satın alabilirsiniz.

Türk Vatandaşlığı Başvuru Formu
Türk Vatandaşlığı Başvuru Formu

Yatırım ile T.C. vatandaşlığı edinmek için Realty Turkeyportalını inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan satılık konutlar, yatırım yoluyla Türk vatandaşlığı kazanmak isteyen yabancı yatırımcılar için uygun fırsatlar sunuyor. Satılık gayrimenkulleri, lokasyon, proje türü, alan, oda sayısı, fiyat gibi farklı kriterlere göre karşılaştırabilir, vatandaşlık hakkı kazanmak için en akıllı kararları verebilirsiniz. Realty Turkey, yatırım ile Türk vatandaşlığı başvurusu sürecinde yanınızda oluyor: https://www.realtyturkey.com/tr/turkish-citizenship   

Yatırım ile Türk Vatandaşlığı için Realty Turkey

Yatırım yapana vatandaşlık edinme hakkı veren yabancı yatırımcı programı sayesinde siz de kısa sürede Türk vatandaşlığı edinebilirsiniz. Realty Turkey rehberliğinde T.C. vatandaşlığı başvuru sürecinizi başlatmak için ilk adımı atabilirsiniz. İlk adımda yatırım yoluyla Türk vatandaşlığı kazanmak için gerekli belgelerin toplanması ve asgari tutarı karşılayacak şekilde konut seçimi yapılması gerekiyor.

Vizesiz Seyahat Edilebilen Ülkeler
Vizesiz Seyahat Edilebilen Ülkeler

Realty Turkey, uzman ekibi ve farklı lokasyonlarda bulunan satılık konut seçenekleri ile bütçeniz için en uygun konutu bulmanıza yardımcı oluyor. İlgilendiğiniz gayrimenkule ilişkin daha fazla bilgi edinmek istediğinizde, Realty Turkey’nin deneyimli ekibi soru işaretlerinizi gideriyor. Karar verme sürecini tamamladıktan sonra tapu işlemleri gerçekleştiriyor. Sonraki adımda Realty Turkey satın aldığınız konutun tapusu ile sizin adınıza oturum ve vatandaşlık başvurunuzu yapıyor. Türk vatandaşlığı edinildiğinde, Realty Turkey T.C. pasaportunuzu teslim ediyor. Siz de yatırım yoluyla Türk vatandaşlığı edinmek için Realty Turkey ayrıcalıkları ile tanışın.

 

Emre Güngör

Emre Güngör, araştırmacı bir blog ve haber yazarı. Haber sitesi editörlüğü geçmişi bulunan bir profesyonel çalışan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir